Nieudana inauguracja trampkarzy

28 marca 2022, godz. 13:30, 238 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 27 marca w meczu 2 kolejki II Ligi Okręgowej Trampkarzy Starszych zespół Mszczonowianki 2007 przegrał w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem II Pruszków 1:6. Bramkę dla podopiecznych Adama Suchockiego i Michala Żółtowskiego zdobył Adrian Wąsiewski

Skład Mszczonowianki: Antoni Kuran, Wiktor Chechłacz, Dejan Dymowski, Aleksander Kurzepa Bartosz Pietrzak, Adrian Wąsiewski, Szymon Wojtczak, Bartłomiej Zając, Dawid Zając, Adam Żółtowski, Kamil Obłąkowski, Jakub Strzelecki, Maciej Wacławek, Michał Cabaj

Mecze z Zniczem Pruszków nigdy nie są łatwe. Tak było i tym razem. Gospodarze na swoim boisku są mocni, starają się kontrolować grę. W pierwszej połowie podjęliśmy rękawice, walczyliśmy, lecz pomimo kilku sytuacji nie udało nam się strzelić bramki. Od drugiej połowy wyszliśmy zmotywowani, widzieliśmy błędy, które popełniają i wykorzystaliśmy jeden z nich. Mimo to gospodarze dalej przeważali i zdobyli kilka goli. To dopiero początek sezonu, czeka nas jeszcze dużo pracy, aby zrewanżować się przeciwnej drużynie.powiedział trener: Michał Żółtowski