Nieudany mecz rezerw

04 września 2022, godz. 21:33, 176 wyświetleń

W rozegranym w niedzielę 4 września w spotkaniu 2 kolejki piłkarskiej B klasy zespół Mszczonowianki II przegrał na swoim boisku z SRS-em Zamienie 1:7. Bramkę dla podopiecznych Macieja Kleczko zdobył Jakub Jaczewski

Przed spotkaniem z zespołem z SRS-em Zamienie drużyna Mszczonowianki chciała pokazać się równie z dobrej strony jak przed tygodniem w Oborach z drużyną K.S Wilanów Warszawa. Jak się później okazało niestety to goście byli stroną przeważającą udzielając lekcji niedoświadczonej drużynie ze Mszczonowa.

Spotkanie to bardzo dobrze rozpoczęła mająca dużą ilość doświadczonych i ogranych na szczeblu seniorskim zawodników gości, która w 20 minucie spotkania otworzyła wynik meczu. Po zagraniu Jarosława Listosza Paweł Tomczak otwiera wynik meczu i to SRS Zamienie objęło prowadzenie 1:0. W 26 minucie prosty błąd jednego z obrońców miejscowej drużyny wykorzystują przyjezdni. Daniel Żórawski dograł do Kamila Malinowskiego a ten podwyższył na 2:0. W 28 minucie ponownie w akcji wystąpił duet Daniel Żórawski - Kamil Malinowski, tyle tylko, że tym razem bramkę zdobył ten drugi jak się później okazało ustalił wynik meczu po pierwszej połowie, po której SRS Zamienie prowadziło 3:0.

Po przerwie drużyna przyjezdna dołożyła jeszcze cztery bramki. Pierwszą w tej części gry a czwartą w 58 minucie po zagraniu Przemysława Czapli gola zdobył Daniel Żórawski. Ten sam zawodnik zmienia wynik na 5:0 i w 84 minucie podwyższył na 6:0. W 90 minucie Kamil Malinowski zmienia rezultat na 7:0. Gdy wydawało się, że gości wygrają bez straty gola, to w doliczonym czasie gry w 92 minucie po strzale Jakuba Jaczewskiego mszczonowianie zdobyli bramkę, która zatarła nieco złe wrażenie, jakie pozostanie po tym spotkaniu. Ostatecznie SRS Zamienie pokonało Mszczonowiankę II 7:1. Dla podopiecznych Macieja Kleczko była to pierwsza porażka w tym sezonie. Dla gości z Zamienia zaś drugie zwycięstwo.Za tydzień rezerwy Mszczonowianki czeka kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Gromu Prace Małe.

Skład Mszczonowianki: Krzysztof Tokarski, Filip Kalina, Dominik Kocz, Wiktor Liszewski (75'Mateusz Marjański), Jakub Wiśniewski, Maciej Maciszewski, Jakub Pelc, Jakub Trzciński, Wiktor Wojtczak (46'Bartosz Szymański)(75'Jakub Jaczewski), Leon Falecki (46'Przemysław Majewski), Mateusz Adamczyk

Skład SRS Zamienie:Jacek Żołnierski, Bartosz Wierucki (65' Jakub Pilarski), Jarosław Listosz (46'Rafał Antoniak), Tomasz Faltynowski (34'Sergiej Lagisz), Grzegorz Lizurek (59'Adrian Szczęsny), Kamil Roguski(55' Przemysław Czapla), Kamil Malinowski, Paweł Tomczak (55'Kamil Kołodziński), Daniel Żórawski, Oskar Śliwowski (62'Kamil Kaczmarczyk), Dmytro Żdanow

Mszczonowianka II – SRS Zamienie 1:7(0:3)

bramki: Daniel Żórawski 3,  Kamil Malinowski 2, Przemysław Czapla, Paweł Tomczak – SRS Zamienie

żółta kartka: Kamil Kołodziński – SRS Zamienie