Od 3:0 do 3:4!

02 września 2016, godz. 17:57, 274 wyświetleń

Fatalnie rozpoczął się nowy sezon dla drużyny Mszczonowianki z rocznika 2001, która prowadziła już z FC Komorów 3:0, by zejść z boiska pokonana 3:4! Zwycięski gol dla rywali padł w doliczonym czasie gry...

Nasi podopieczni w pierwszej kolejce sezonu udali się do Pruszkowa na mecz z drużyną z Komorowa. Niestety, ale w dramatycznych okolicznościach drużyna Bartka Czarneckiego przegrała  3:4 mimo, że prowadziła do 50 minuty 3:0!

- To co wydarzyło się w czwartkowe popołudnie jest ciężkie do opisania - powiedział trener Mszczonowianki. - Do 50 minuty meczu prezentowaliśmy poziom o dwie klasy wyższy od przeciwnika. To co ćwiczyliśmy w okresie przygotowawczym i na obozie w Milówce zaprocentowało i widać było gołym okiem, że gra zespołu znacznie się poprawiła. Rozegranie piłki od tyłu, akcje rozegrane w bocznych sektorach boiska, wyprowadzenie szybkich kontrataków - większość założeń została zrealizowana ale najwidoczniej zapomnieliśmy, że mecz trwa 80 minut (w tym roczniku gra się 2x40 przypomina red.), a nie 50...  Nagle proste błędy techniczne, brak komunikacji, wyglądało to tak jakby po 10 minutach drugiej połowy wyszedł inny zespół. Rywal w przeciągu 20 minut  zaaplikował nam 4 bramki i niestety do szatni  schodziliśmy z opuszczonymi głowami.

Po głębszej analizie tego meczu na pewno szkoda straconych punktów, natomiast z drugiej strony jest to cenne doświadczenie dla mnie i zawodników, że trzeba grać do końca i być skoncentrowanym przez cały mecz. Mam grupę chłopców którzy szybko dojdą do siebie i wyciągną należyte wnioski. Po dłuższej chwili zastanowienia i tak jestem z nich zadowolony, bo nawiązaliśmy równorzędną walkę z drużyną z którą w ostatnich latach bardzo ciężko nam się grało.

FC Komorów - KS Mszczonowianka 4:3