Odwrócili losy meczu

24 października 2017, godz. 20:25, 304 wyświetleń

Juniorzy Mszczonowianki po ciężkim boju pokonali FC Komorów 2:1 po bramkach Łukasza Kwiatkowskiego i Wiktora Kurana.

KS Mszczonowianka pokonała u siebie FC Komorów 2:1 w ramach  8. kolejki II Ligi Okręgowej . Bramkę na wagę zwycięstwa w 77 minucie meczu  zdobył Wiktor Kuran.

Pierwsza połowa spotkania nie należała do najlepszych w wykonaniu podopiecznych Bartka Czarneckiego, chociażby z tego powodu, że to rywalom udało się umieścić piłkę w siatce. Wiele niedokładności, chaotycznych zagrań - tak można podsumować pierwszą część spotkania.

Przerwa dobrze wpłynęła na gospodarzy, gdyż to oni rozkręcali się wraz z upływem czasu.W tym fragmencie nie można było narzekać na tempo, żaden z zespołów nie kalkulował, doczekaliśmy się też kilku niezłych okazji. Przewaga Mszczonowianki zaowocowała w końcu bramką w 65 minucie. Do siatki świetnym strzałem z rzutu wolnego trafił Łukasz Kwiatkowski.

Przez kolejne minuty emocje delikatnie opadły. Mszczonowianka szarpała  trochę bardziej niż Komorów, tyle że nic z tego nie wynikało. Goście natomiast próbowali zagrozić rywalowi z kontry, nie podejmując przy tym jednak zbyt dużego ryzyka.

Nic nie wskazywało, że ten mecz jeszcze porwie, lecz w końcówce wprowadzony na boisko Wiktor Kuran wykończył świetny rajd Dawida Barzenca i to ostatecznie Mszczonowianka cieszyła się z trzech punktów.

KS Mszczonowianka 2:1 FC Komorów

Bramki: Kwiatkowski, Kuran

Skład: Banasiewicz, Żółtowski, Cieplak, Szymanowski, Borowiec, Kwiatkowski, Sobol, Jurkiewicz, Barzenc, Frost, Matusz. Rez.: Wisławski, Majewski, Kuran.