Opinie zawodników

23 maja 2021, godz. 01:00, 281 wyświetleń

Przedstawiamy Państwu wypowiedzi zawodników po meczu Mszczonowianka - Zamłynie Radom. Tym razem głos zabrali kapitanowie Damian Pociech i Mateusz Kubica

Damian Pociech – zawodnik Mszczonowianki: Wydaje mi się, że pierwsza połowa była prawie perfekcyjna w ataku jak, i w obronie Graliśmy bardzo dobrze i mądrze, co skutkowało bramkami, i w końcu niezła skutecznością z przodu. Na drugą połowę być może wyszliśmy zbyt rozluźnieni, ciężko powiedzieć co się stało. Wyglądaliśmy zupełnie inaczej niż w pierwszej. Oddaliśmy rywalowi zbyt dużo pola i próbowaliśmy za szybko grać piłką do przodu z czego wynikało dużo naszych strat

Mateusz Kubica – zawodnik Zamłynia: Przespaliśmy całą pierwszą połowę. Na drugą wyszliśmy z pełną motywacją aby odzyskać kontrolę. Po strzelonej bramce na 2:4 poczuliśmy impuls do lepszej gry. Gdybyśmy wykorzystali sytuacje jakie udało Nam się stworzyć to ten mecz mógłby się zakończyć zupełnie inaczej.