Opinie zawodników

05 maja 2021, godz. 23:13, 227 wyświetleń

Przedstawiamy opinie zawodników obydwu drużyn Przemysława Jakóbiaka ze Mszczonowianki i Damiana Budkiewicza z Mazovii

Przemysław Jakóbiak – zawodnik Mszczonowianki: Trzeba sobie jasno powiedzieć, że drużyna pokazała dzisiaj ogromny charakter. Udało Nam się dwukrotnie odrobić straty przegrywając. Rywal miał w samej końcówce bardzo dużo sytuacji, które tak naprawdę charakterem udało się obronić i za to należy się bardzo duży szacunek dla całej drużyny. Mecz Nam się nie układał. Nie weszliśmy w niego dobrze. Straciliśmy szybko bramkę na 0:1, ale szybko udało się ją odrobić. Myślę, że drugiej części pierwszej połowy byliśmy drużyną lepszą, która narzuciła swojemu przeciwnikowi swój styl gry. Druga połowa była podobna. Brawa i szacunek należą się chłopakom za to, że udało się to odrobić w doliczonym czasie gry grając w dziesięciu.

Damian Budkiewicz – zawodnik Mazovii: Trzeba jasno powiedzieć, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. To dlatego tego meczu nie wygraliśmy. Mieliśmy bardzo dużo dogodnych sytuacji. Mogliśmy je spokojnie zamienić na bramki i przez to ten mecz tylko zremisowaliśmy.