Orliki 2003: GLKS bez szans

12 czerwca 2014, godz. 11:35, 283 wyświetleń

Orliki Mszczonowianki z rocznika 2003 wysoko pokonały rówieśników z GLKS Nadarzyn 8:0.

Pierwszą kwartę (grano 4x15 min.) spotkania Mszczonowianie wygrali 2:0, a obie bramki były autorstwa Bartosza Szymańskiego. W drugiej odsłonie kolejne trafienie dołożył Jakub Przybył i na przerwę podopieczni Łukasza Rusinowskiego zeszli prowadząc 3:0.

W trzeciej odsłonie na 4:0 podwyższył ponownie Przybył, a dwie kolejne bramki były dziełem Jakuba Wiśniewskiego (6:0).

Ostatnia kwarta zaczęła się od trafienia Przybyła (7:0), który w ten sposób skompletował hat-tricka. Wynik na 8:0 ustalił Kacper Stusiński.

W najbliższą sobotę podopieczni Łukasza Rusinowskiego zakończą sezon meczem z Zaborowianką Zaborów. Początek starcia w sobotę o 14:30.

Skład Mszczonowianki: Wacławek, Adamczyk, Cyrkanowicz, Momot, Przybył, Stan, Stusiński, Szymański, Szymanowski, Todorović, Wijatyk, Wiśniewski

Skład Nadarzyna: Piętka, Polski, Wojtkiewicz, Jakubowski, Szczepaniak, Motyl, Papis, Kłapkowski, Śledziecki, Zadrożny, Brzeziński