Partyzant sobie postrzelał

22 maja 2014, godz. 11:31, 323 wyświetleń

W spotkaniu Regionalnej Ligi Trampkarzy Młodszych zespół Mszczonowianki (rocznik 2000) przegrał na własnym obiekcie z Partyzantem Leszno aż 0:9.

Goście nie mieli specjalnie litości dla graczy Mszczonowianki, a strzelanie zaczęli dość szybko, bo już w 4 minucie objęli prowadzenie, a w 19 było już 0:5. Przed przerwą przyjezdni zdobyli jeszcze jedną bramkę, a po zmianie stron dołożyli 3 kolejne i mecz zakończył się nietypowym wynikiem 0:9.

Skład Mszczonowianki: Badyński, Czarnecki, Wiśniewski, Kwiatkowski, Soból, Wacławek, Borowiec, Bukowiecki, Rużyk, Szymanowski, Wisławski