Pewna wygrana z beniaminkiem

20 sierpnia 2017, godz. 20:17, 262 wyświetleń

W 2. kolejce IV ligi Mszczonowianka pokonała na własnym stadionie beniaminka Perłę Złotokłos 3:0 po dwóch golach Marcina Gregorowicza i trafieniu Piotra Cudnego.

Początek spotkania należał dla drużyny gospodarzy, do dobrych sytuacji strzeleckich dochodzili m.in. Daniel Dylewski (jego strzał obronił bramkarz Perły) i Piotr Cudny, którego uderzenie poszybowało nad bramką.

Pierwsza bramka padła w 32 minucie, gdy Piotr Cudny urwał się prawą stroną boiska, wrzucił piłkę wzdłuż bramki a Marcin Gregorowicz dopełnił formalności.

Niespełna 5 minut później mogło być 2:0, lecz piłka po strzale Gregorowicz a uderzyła w poprzeczkę.

W 42 minucie w polu karnym został sfaulowany Piotr Wójcik, a do jedenastki podszedł Marcin Gregorowicz, który nie zwykł pudłować w takich sytuacjach i nie pomylił się także tym razem (2:0).

Minutę później padła 3 bramka - prostopadłą piłkę z głębi pola zagrał Mateusz Gliński, do futbolówki dopadł Piotr Cudny i pewnie podwyższył na 3:0.

Druga połowa meczu była już bardziej wyrównana, akcje toczyły się w środkowej części boiska, było dużo fauli i żółtych kartek. Dobrych okazji  na podwyższenie wyniku nie wykorzystali m.in. Pociech i Gregorowicz.

Mecz z beniaminkiem na pewno ze wskazaniem na Mszczonowiankę, choć tak naprawdę zadowolonym można być tylko z pierwszej połowy.

Mszczonowianka - Perła Złotokłos 3:0 (3:0)

Mszczonowianka: Leszczyński - Wójcik, Gołka, Czeremużyński, Marciniak (Skórzyński), Sosnowski (Pociech), Janik, Gliński, Cudny (Lepa), Dylewski (Samoraj), Gregorowicz.