Pewna wygrana z rezerwami Znicza

01 sierpnia 2013, godz. 10:50, 305 wyświetleń

Spotkanie miało dwa oblicza, mszczonowianie już do przerwy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Piotra Nawrockiego. Po zmianie stron poziom meczu znacznie się obniżył, a wynik nie uległ już zmianie.

Ostatni mecz sparingowy mszczonowianie rozegrają w najbliższą sobotę w Karczewie, a rywalem będzie tamtejszy Mazur. Po tym spotkaniu zapadną ostateczne decyzje dotyczące kadry na nowy sezon.

Mszczonowianka - Znicz II Pruszków 2:0 (2:0)

Skład Mszczonowianki: (I połowa) Kwiatkowski - Oroń, Pastewka, Darnowski, Łojszczyk, Nawrocki, Łopata, Ciesielski, Mitrowski, Dobski, Dębowski. (II połowa) Le Minh - Łojszczyk, Nawrocki, Pastewka, Kustosz, Migdał, Regowski, Ciesielski, Białek, Dębowski, Dobski.