Pierwsza wygrana juniorów (2001)

03 kwietnia 2017, godz. 19:27, 329 wyświetleń

Juniorzy Mszczonowianki (rocznik 2001) pokonali na własnym boisku FC Komorów 5:1.

W czwartej kolejce II ligi okręgowej rocznika 2001 zawodnicy Mszczonowianki odnieśli pewne i zarazem  pierwsze w sezonie zwycięstwo 5:1 nad FC Komorów.

Już pierwsza akcja mszczonowian zakończyła się trafieniem - Daniel Frost wykorzystał piękne dośrodkowanie Kryspina Sobola. Na 2:0 podwyższył Dawid Barzenc, który wykończył prostopadłe podanie Adriana Jurkiewicza.

Kolejne gole padły po przerwie. Trzecią bramkę po błędzie obrońców strzelił Kryspin Sobol, a następnie dublet natomiast skompletował Kuba Matusz, który pojawił się na placu gry tuż po przerwie. W końcowych minutach, Mikołaj Banasiewicz skapitulował po strzale z 5 metra.

Mszczonowianka - FC Komorów 5:1 (2:0)

Bramki:

4' Frost (as. Sobol )

10, Barzenc (as. Jurkiewicz )

45' Sobol

60' Matusz

65' Matusz (as.Kwiatkwski)