PIERWSZA WYGRANA W 2019 ROKU!

06 lutego 2019, godz. 21:57, 273 wyświetleń

KS Mszczonowianka w niedziele stawiła czoła drużynie warszawskiej ligi okręgowej - Unii Warszawa. Od początku nasza drużyna narzuciła swój styl gry i dobrze operowała piłką na połowie przeciwnika. Już w 15 minucie wynik otworzył Gliński z karnego, a na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0:2 ponieważ drugą bramkę, kolejną z karnego strzelił Białek. Na drugą połowę wyszła nieco inna jedenastka ale obraz gry się nie zmienił i nasz zespół dalej przeważał. Unia starała się kontrować i w 60 minucie dopięli swego. Po akcji z lewej strony boiska zawodnik Unii strzelił obok bezradnego Stawiarskiego. W 82 minucie po akcji zawodników testowanych zdobyliśmy kolejną bramkę a dzieła zniszczenia dokończył Marciniak w 84 minucie po ładnym uderzeniu z lewej nogi z wysokości 11 metrów. Unia zdobyła jeszcze jednego gola w 87 minucie po akcji tym razem z prawej strony boiska. Cieszy wygrana i kilka dobrych fragmentów gry, martwią dwie stracone bramki ale czasu na poprawę mankamentów jest jeszcze dużo.

UNIA WARSZAWA 2 - 4 KS MSZCZONOWIANKA

1 połowa: Leszczyński, Ogłoziński, Chukwuemeka, Jadacki Kacper, Gruszczyński, Pociech, Gliński, Wójcik, Sosnowski, Cudny, Białek.

2 połowa: Stawiarski, Czarnecki, zawodnik testowany, Chukwuemeka/Jadacki Kacper, Marciniak, Majchrzak, Jadacki Filip, Wójcik/zawodnik testowany, Janik, zawodnik testowany, Białek/zawodnik testowany.