Pierwsze zwycięstwo w Mszczonowie!

01 października 2018, godz. 21:13, 268 wyświetleń

Pierwsze zwycięstwo w Mszczonowie.

Nasi seniorzy odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na własnym boisku. Pokonaliśmy po ciekawym meczu rezerwy Radomiaka. Wygrana nie przyszła łatwo, gdyż już w 4 minucie meczu goście wyszli na prowadzenie po bramce strzeżonej głową przez Dominika Sokoła. Po stracie bramki próbowaliśmy odrobić straty, ale w okolicach pola karnego brakowało zdecydowania i lepszych wyborów. Po jednym z kilku rzutów rożnych faulowany był Daniel Dylewski i sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł sam poszkodowany, ale niestety uderzył obok bramki. Do przerwy 0-1.

Druga połowa rozpoczęła się dla nas znakomicie. Pierwsza akcja wprowadzonego w przerwie Damiana Pociecha zakończyła się golem Piotra Cudnego. W 50 minucie wyszliśmy na prowadzenie. W polu karnym faulowany był Cezary Majchrzak a z 11 metrów nie pomylił się Cudny. Od tego momentu jeszcze mocniej zaatakowalismy. Brakowało tylko 3 gola. Sytuacja skomplikowala się w 75 minucie kiedy to Majchrzak otrzymał 2 żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i ostatni kwadrans graliśmy w 10. Pomimo tego zespół pokazał bardzo odpowiedzialną grę w defensywie i wyprowadził kilka kontraktów. Po jedynym z nich w 90 minucie gola na 3-1 strzelił "Cudi" kompletujac tym samym hat-tricka. Brawa dla zespołu za determinację w dążeniu do zwycięstwa szczególnie w drugiej połowie meczu.

Mszczonowianka - Radomiak II  3-1 (0-1)

Bramki : Cudny 47', 50' (karny), 90' - Sokół 4'

Skład : Leszczyński - Oglozinski, Jadacki Kacper, Marciniak, Gruszczyński - Cudny (90' Czarnecki), Wójcik  (91' Samoraj), Janik, Majchrzak 75 cz.k., Dylewski  (46' Pociech) - Białek  (71' Jadacki Filip)