Podział punktów w Garwolinie

04 maja 2014, godz. 11:26, 307 wyświetleń

Mszczonowianka z trudnego dla siebie terenu w Garwolinie wywiozła tylko punkt, remisując z tamtejszą Wilgą 1:1, ale potknięcia lidera nie wykorzystały rezerwy Pogoni Siedlce, które przegrały z UKS Łady 2:3.

Wilga to dla Mszczonowianki wyjątkowo niewygodny rywal. Jesienią słabo grający wówczas garwolinianie dość niespodziewanie wygrali w Mszczonowie 2:1, teraz także postawili liderowi trudne warunki.

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie i mimo przewagi Mszczonowianki udało się je utrzymać do 40 minuty, gdy strzałem głową wyrównał Nawrocki.

Po przerwie inicjatywa należała do podopiecznych Rafała Dopierały, świetne okazje do zmiany wyniku mieli m.in. Białek i Ciesielski, jednak mecz zakończył się podziałem punktów.

Bardziej niż remis w Garwolinie mszczonowian ucieszył zapewne wynik z Raszyna, gdzie walczący o utrzymanie UKS Łady niespodziewanie pokonał Pogoń II Siedlce 3:2.

Teraz Mszczonowiankę czeka mecz ze słabo spisującym się w rundzie wiosennej Okęciem Warszawa (sobota, godz. 13.30), jednak wcześniejsze mecze już dobitnie pokazały, że nikogo nie należy lekceważyć, a strata punktów może być bardzo kosztowna.

Wilga Garwolin – Mszczonowianka 1:1 (1:1)

Mszczonowianka: Kwiatkowski – Czarnecki, Cackowski, Nawrocki, Skórzyński, Kustosz (55' Dobski), Ciesielski, Bogołębski, Nowak, Łojszczyk, Białek (84' Pastewka).