Podział punktów w meczu z Turem (rocznik 2001)

09 maja 2016, godz. 17:26, 321 wyświetleń

Od remisu z Turem Jaktorów zaczęli rundę rewanżową piłkarze Mszczonowianki z rocznika 2001.

Do przerwy, choć inicjatywa należała do Mszczonowianki, prowadzili goście z Jaktorowa, którzy wykorzystali błąd naszego zespołu w środku pola.

W drugiej połowie podopieczni Bartka Czarneckiego niemal nie schodzili z połowy rywala, stworzyli sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale wykorzystać udało się tylko jedną. Dopiero w 66 minucie Łukasz Kwiatkowski popisał się świetnym uderzeniem z rzutu wolnego, ustalając rezultat na 1:1.

- Cieszy na pewno postawa chłopców - powiedział trener B. Czarnecki. - Mimo niekorzystnego wyniku dążyli cały czas do zdobycia bramki. W porównaniu do pierwszego spotkania z Turem, widać u chłopaków znaczący postęp w grze.