Pogoń II Siedlce 0-2 Mszczonowianka

16 sierpnia 2012, godz. 13:39, 231 wyświetleń

Bardzo dobrze rozpoczynamy sezon 2012/2013. W wyjazdowym spotkaniu pokonujemy 0:2 Pogoń II Siedlce.

Mecz rozpoczął się dla Nas bardzo dobrze. Już w 9 minucie piłkę przejmuję Arkadiusz Rusinowski, ogrywa obrońców Pogoni i zdobywa gola dającego Nam prowadzenie w spotkaniu. W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji ale strzały Arka Rusinowskiego i Marcina Ciesielskiego bronił bramkarz Gospodarzy. Druga połowa była pod kontrolą Mszczonowianki. Niestety od 71 minuty graliśmy w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Skórzyński. Mogliśmy podwyższyć wynik spotkania w 84 minucie. Sam na sam z bramkarzem Pogoni znalazł się Kakietek Łukasz ale niestety nie wykorzystał sytuacji. Kilka minut później w 88 minucie zdobywamy drugiego gola. Jakub lasota bardzo dokładnie dogrywa piłkę do Łukasza Gołki a ten z bliskiej odległości pokonuje bramkarza gości.

"Wygrana zasłużona, oprócz zdobytych po ładnych akcjach bramek, stworzyliśmy jeszcze kilka doskonałych okazji do zdobycia bramek. Trzeba przyznać że gospodarze mieli dwie dobre okazje w trakcie meczu ale mój zespół zagrał z charakterem i determinacją i dlatego wygrał zasłużenie. pozdrawiam Rafał Dopierała"