Porażka juniorów starszych ze Spartą

13 maja 2014, godz. 11:29, 220 wyświetleń

Juniorzy starsi Mszczonowianki przegrali na własnym stadionie ze Spartą Jazgarzew 1:4. Honorową bramkę dla podopiecznych Dariusza Cackowskiego zdobył Marcin Kustosz.

Prowadzenie Sparta objęła w 19 minucie po strzale z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą (42') goście podwyższyli rezultat i do szatni zespoły zeszły przy wyniku 0:2.

Po zmianie stron Mszczonowianka ambitnie dążyła do zmiany rezultatu, jednak długo nie mogła znaleźć recepty na sforsowanie obrony Sparty. Udało się dopiero w 77 minucie, gdy Kustosz zauważył, że bramkarz przyjezdnych wyszedł z bramki, zdecydował się na strzał z dystansu i zdobył bramkę kontaktową.

Nadzieje na dobry rezultat prysły w 88 minucie, gdy napastnik gości wykorzystał błąd Sokołowskiego, który po strzale wypuścił piłkę z rąk, i wpakował ją do siatki. W doliczonym czasie gry jazgarzewianie jeszcze podwyższyli rezultat i ostatecznie wygrali 4:1.

Następne spotkanie juniorzy ze Mszczonowa rozegrają w Legionowie z liderującą Legionovią. Mecz odbędzie się w sobotę, 17 maja,  o godz. 13:00.

Skład Mszczonowianki: Saskowski - Kamil Burchacki (73’ Sokołowski), Bartłomiej Burchacki, Marcin Burchacki, Dąbrowski (66’ Szamburski), Kustosz, Szydlik, Urynowicz, Czarnecki (74’ Wacławski), Borowiec, Szcześniak.