Porażka młodzików na zakończenie sezonu

20 czerwca 2016, godz. 17:30, 248 wyświetleń

W ostatnim meczu sezonu drużyna Mszczonowianki z rocznika 2003 przegrała na wyjeździe z UKS GOSiR Stare Babice 2:3, ale nie zmieniło to jej sytuacji w tabeli.
Zespół prowadzony przez Damiana Pociecha i Michała Kwiatkowskiego nie rozgrywał najlepszego meczu, ale w I połowie najpierw Jakub Przybył z rzutu wolnego, a następnie Kacper Szymanowski po kontrze zdobyli bramki dla Mszczonowianki, która do przerwy prowadziła 2:1. Niestety, po zmianie stron Mszczonowianka rozgrywała najsłabszą "połówkę" w całym sezonie, pozwoliła sobie wbić dwie głupie bramki i przegrała 2:3.

Mimo porażki w ostatnim meczu mszczonowianie już wcześniej byli pewni 2 miejsca w tabeli, co należy uznać za dobry wynik i daje nadzieje na przyszłość.