Porażka pań z wiceliderem

20 września 2016, godz. 18:01, 273 wyświetleń

W meczu III kolejki IV ligi piłki nożnej kobiet żeńska drużyna Mszczonowianki przegrała z WAP Warszawa 0:4.

W sobotnie popołudnie podopieczne Bartłomieja Czarneckiego przegrały po raz drugi w tym sezonie. W starciu z aktualnym wiceliderem  IV ligi nasze zawodniczki  nie miały zbyt wiele do powiedzenia.

Pierwsza połowa była pod dyktando zespołu z Warszawy, ale na pochwałę w naszym zespole zasłużyła w szczególności Ola Zgórzak, która debiutowała na pozycji bramkarza i w paru sytuacjach chroniła zespół przed stratą bramki. Druga połowa  była już dużo lepsza w wykonaniu zawodniczek z Mszczonowa. Dogodną sytuację miała Kasia Domańska, ale zabrakło kilku centymetrów i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

- Mimo porażki jestem zadowolony z postawy dziewczyn. Każdy mecz jest dla nas cennym doświadczeniem i mam nadzieję , że szybko będziemy wyciągać wnioski. Dla mnie najważniejsze jest fakt , że dziewczyny chcą trenować , angażują się w rozwój naszej drużyny i to już naprawdę cieszy . Na wyniki przyjdzie jeszcze czas. - powiedział po meczu Bartłomiej  Czarnecki.

KS MSZCZONOWIANKA - WAP Warszawa 0:4

Mszczonowianka: Zgórzak-  Leśniewska, Domańska, Domańska, Kozłowska, Choła, Bodecka, Wiesion, Łapińska, Czarnecka, Cymerman. Rez.: Maciak, Melon, Szczepańska, Motylińska, Maciszewska, Chimanienko, Gendek.