Porażka rezerw w Korytowie

04 maja 2015, godz. 14:52, 278 wyświetleń

Błękitni Korytów pokonali na własnym boisku rezerwy Mszczonowianki 3:1, a sprawę załatwili już do przerwy prowadząc 3:0.

Wynik otworzył Kamil Olas, po którego strzale z rzutu wolnego rykoszet zmylił Michała Kwiatkowskiego i piłka wpadła do siatki. Jeszcze w I połowie dwa błędy mszczonowskiej obrony wykorzystali Adrian Kiełb oraz Michał Kajetaniak i wydawało się, że mecz ten może zakończyć się wysokim wynikiem. Po zmianie stron korytowianie spuścili jednak z tonu, a honorową bramkę dla podopiecznych Sylwestra Błaszczaka zdobył Daniel Szcześniak.

Błękitni Korytów – Mszczonowianka 3:1 (3:0)

Mszczonowianka II: Kwiatkowski - Cackowski, Sieczkowski, Walczak, Majchrzak, Romaszewski, Libera, Bruździak, Kujawa, Sadowski, Borowiec. Rez. Mariański, Szcześniak, Szamburski.