Porażka rezerw w Osuchowie

25 września 2014, godz. 13:14, 349 wyświetleń

Zaczęło się dobrze dla podopiecznych Adama Czarneckiego, bowiem w 15 minucie po dobrym dograniu z prawego skrzydła Pawła Zabłockiego, akcję celnym strzałem wykończył Michał Feliksiak i pachniało niespodzianką.

Niestety, jeszcze przed przerwą (27') po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gospodarze doprowadzili do remisu, a w II połowie swoją przewagę udokumentowali jeszcze dwiema bramkami (55' i 77')  i ostatecznie wygrali 3:1.

LKS Osuchów - Mszczonowianka II 3:1 (1:1)

Skład Mszczonowianki II: Mateusz Czarnecki - Mateusz Cackowski, Marcin Kustosz, Fabian Kustosz, Kamil Romaszewski, Daniel Szcześniak (Jarosław Wacławski), Sylwester Błaszczak, Dawid Urynowicz, Przemysław Mariański (Bartłomiej Szamburski), Paweł Zabłocki (Mariusz Ręgowski), Michał Feliksiak.