Porażka rocznika 2001

26 maja 2015, godz. 14:55, 287 wyświetleń

Porażką 3:6 zakończył się mecz drużyny Mszczonowianki (rocznik 2001) z WBS Warszawa.

-  Początek spotkania kompletnie nie wskazywał na to, że ten mecz dla naszego zespołu tak się potoczy - relacjonuje trener Mszczonowianki Bartłomiej Czarnecki. - Pierwsze 10 minut było w naszym wykonaniu bardzo dobre, wiele składnych akcji, duża wymienność podań, czego efektem były dwie bramki Kryspina Sobola. Niestety, jedna akcja gospodarzy wywołała wiele zamieszania w szeregach naszej obrony i w 20 minucie WBS strzelił bramkę kontaktową. Od tego momentu nie potrafiliśmy odnaleźć się na boisku. Gospodarze zdołali jeszcze wyrównać przed przerwą, a druga połowa to już popis tylko jednego zespołu. Drużyna z Warszawy potrafiła 3 podaniami stworzyć sobie sytuację strzelecką przez co zaaplikowała nam jeszcze 4 bramki, a my byliśmy w stanie odpowiedzieć tylko bramką Kryspina Sobola (hat-trick). Ciężko powiedzieć cokolwiek pozytywnego o takim meczu, na pewno duży materiał do analizy.

Skład: Mateusz Kuran - Tomasz Wacławek, Aleksander Czarnecki, Michał Żółtowski, Norbert Szymanowski, Patryk Mogielnicki, Aleksy Wiśniewski, Mateusz Borowiec, Stanisław Chyła, Kryspin Sobol, Łukasz Kwiatkowski. Rez.: Patryk Wisławski, Wiktor Kuran, Wiktor Szustkiewicz,Wiktor Szczepański.