Porażka z liderem

18 maja 2017, godz. 19:36, 270 wyświetleń

Mszczonowianka nie sprostała liderowi IV lidze i przegrała w Sulejówku z tamtejszą Victorią 0:3.

O końcowym wyniku zadecydował fatalny dla Mszczonowianki początek II połowy. Między 50 a 55 minutą spotkania klasycznym hat-trickiem popisał się napastnik Victorii Wojciech Wocial i było w zasadzie po emocjach.

Kolejny mecz mszczonowianie rozegrają w najbliższą sobotę, 20 maja, gdy o godzinie 12.30 podejmować będą na własnym obiekcie Proch Pionki, który zamyka ligową tabelę i nie ma już szans na utrzymanie w IV lidze.

Victoria Sulejówek - Mszczonowianka 3:0 (0:0)

Mszczonowianka: Stawiarski - Wójcik, Ziemnicki, Marciniak, Gołka,Cudny (63' Skórzyński), Jakóbiak (75' Pastewka), Lepa, Pociech, Sosnowski (68' Marusiak), Gregorowicz (85' Samoraj).