Porażka z Wartą Sieradz

03 marca 2014, godz. 11:20, 246 wyświetleń

W przedostatnim przedsezonowym sparingu Mszczonowianka przegrała w Sieradzu z czołowym zespołem III ligi Wartą Sieradz 0:1.
Wprawdzie bramka dla Warty padła w pierwszej połowie i na przerwę zespół z Sieradza schodził prowadząc 1:0, ale gra była wyrównana, a trener Rafał Dopierała był zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

Nieco gorzej było po zmianie stron, gdy sporą przewagę osiągnęli trzecioligowcy i choć nie potrafili jej udokumentować kolejnymi bramkami, to jednak w przekroju całego spotkania byli zespołem lepszym od Mszczonowianki.
Ostatnim sprawdzianem przed ligą będzie dla Mszczonowianki sparing z MKS Ciechanów, który rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 13.00 na boisku rywala.

Warta Sieradz – Mszczonowianka 1:0 (1:0)

Mszczonowianka: Kwiatkowski (46' Małecki) – Czarnecki, Cackowski, Nawrocki, Darnowski, F. Kustosz (60' Oron), Bogołębski, Ciesielski, Łopata, Białek (46' Miller), Dobski.