Porażki roczników 2001 i 2003

28 października 2015, godz. 16:44, 248 wyświetleń

Kolejne mecze rozegrały w miniony weekend drużyny młodzieżowe Mszczonowianki.

Zespół z rocznika 2003 przegrał na wyjeździe z UKS Borzęcin 1:2, a honorową bramkę dla naszej ekipy zdobył Jakub Przybył.

Skład Mszczonowianki 2003: Stan, Szymanowski, Cyrkanowicz, Stusiński, Wiśniewski, Wijatyk, Wojtczak, Przybył, Wacławek, Dobrzyński, Kociszewski, Szydlik.

***

Porażki doznała również drużyna z rocznika 2001, która na własnym boisku musiała uznać wyższość FC Komorów 0:3. Do przerwy dominowali mszczonowianie, jednak w drugiej połowie goście grając z kontrataku perfekcyjnie wykorzystali swoje okazje i odnieśli przekonujące zwycięstwo.

Skład Mszczonowianki 2001: Kuran, Szymanowski, Kwiatkowski, Cieplak, Borowiec, Wiśniewski, Wisławski, Mogielnicki, Żółtowski, Chyła, Rużyk, Szczepański, Rąbek, Kociszewski.