Przegrana w Błoniu.

09 września 2018, godz. 21:08, 282 wyświetleń

Niestety to nie był nasz dobry dzień.

W dniu dzisiejszym zespół seniorów rozgrywał wyjazdowe spotkanie w Błoniu z miejscową Błonianką.

Po słabym meczu z naszej strony przegraliśmy 3-0(2-0). Gospodarze do przerwy zdobyli dwie bramki po prostych błędach z naszej strony. Od 39 minuty graliśmy w 10 po czerwonej kartce dla Piotra Wójcika za faul taktyczny.

W drugiej połowie nie byliśmy w stanie poważnie zagrozić bramce Błonianki,natomiast zespół gospodarzy stworzył sobie 3 groźne sytuacje do zdobycia bramki i jedną z nich wykorzystał.Jak najszybciej nasz zespół musi podnieść się po dwóch słabych meczach,wrócić na właściwe tory zacząć punktować. W środę gramy w Kobyłce mecz pucharowy z Wichrem, natomiast w sobotę na własnym stadionie zmierzymy się z Wilgą Garwolin.

Leszczyński-Marciniak,Chukwuemeka, Jadacki Kacper(80 Gruszczyński),Wójcik, Gliński,Dylewski(65 Pociech),Białek(73 Majchrzak), Ogłoźiński, Janik, Cudny( 80 Jadacki Filip).