Remis juniorów z KS Raszyn

07 października 2015, godz. 16:41, 273 wyświetleń

Juniorzy Mszczonowianki (rocznik 1997) zremisowali na własnym boisku z KS Raszyn 1:1 po bramce Mogielnickiego.
Mecz miał wyrównany przebieg i w zasadzie można powiedzieć, że wynik odzwierciedla to co działo się na boisku. Pierwsza połowa niezła w wykonaniu naszych juniorów, którzy stworzyli kilka niezłych sytuacji. Po dobrej akcji lewą stroną Cymermana, piłkę przejął Mogielnicki i ładnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza gości. W pierwszej połowie na odnotowanie zasługuje jeszcze obroniony rzut karny przez naszego bramkarza, który chwilę wcześniej sfaulował napastnika gości.

W drugiej połowie inicjatywę przejęli goście i choć ich ataki długo były umiejętnie rozbijane przez nasz zespół, to w końcu po prostym błędzie naszej obrony udało im się doprowadzić do wyrównania. Po wyrównującej bramce gra stała się jeszcze bardziej otwarta i obie drużyny miały jeszcze szanse na wygranie tego meczu.

- Chłopcy zagrali bardzo ambitnie i walczyli przez całe spotkanie o zwycięstwo. Szkoda, ze się nie udało, choć trzeba przyznać, że goście zasłużyli na remis - powiedział trener Dariusz Cackowski.

Mszczonowianka - Raszyn 1-1 ( 1-0 )

Bramka:  Mogielnicki 25'

Mszczonowianka: Różyk - Cymerman K, Urynowicz, Jasiński, Głusiński, Majewski, Mogielnicki, Koziarski, Rogulski, Cymerman S, Czerwiński.