Remis rocznika 2001

14 marca 2016, godz. 17:06, 287 wyświetleń

Od remisu 1:1 z Turem Jaktorów nowe rozgrywki zaczęli piłkarze Mszczonowianki z rocznika 2001.

W niedzielę została rozegrana I kolejka sezonu II ligi okręgowej rocznika 2001. W pierwszym meczu Mszczonowianka zremisowała 1:1 w Jaktorowie z tamtejszym Turem po bramce Łukasza Kwiatkowskiego .

Mszczonowianka starała się prowadzić grę, dłużej od gospodarzy utrzymywać się przy piłce, ale nie zawsze to wychodziło. Podopieczni trenera Bartłomieja Czarneckiego próbowali konstruować akcje od tyłu, uważnie, ale niestety proste błędy indywidualne, najczęściej w przyjęciu, od czasu do czasu skutkowały stratami i kontrami gospodarzy. Jedna z takich akcji przyniosła jaktorowianom prowadzenie do przerwy 1:0.

Po zmianie stron już w pierwszych minutach miejscowi mieli dwie doskonałe okazje by wynik podwyższyć, ale Mszczonowiankę z opresji ratował świetnie spisujący się w bramce Kryspin Sobol. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i zemściły się na gospodarzach w 65 minucie, gdy po koronkowej akcji Mszczonowianki i zagraniu Cezarego Rombka w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Łukasz Kwiatkowski, który doprowadził do remisu.

- Cieszy na pewno postawa chłopców. Mimo niekorzystnego wyniku dążyli cały czas do zdobycia bramki . Czeka nas jeszcze dużo pracy, ale jestem dobrej myśli. - powiedział trener Bartłomiej Czarnecki.

Tur Jaktorów 2001 - Mszczonowianka 2001 1:1 (1:0)

Bramka: Łukasz Kwiatkowski.

Mszczonowianka: Kryspin Sobol - Bartłomiej Kociszewski, Patryk Cieplak, Michał Żółtowski, Norbert Szymanowski, Wiktor Szczepański, Mateusz Borowiec, Cezary Rombek, Patryk Wisławski, Łukasz Kwiatkowski,  Stanisław Chyła. Rezerwowi:Wiktor Kuran, Mikołaj Banasiewicz.