Remis w Uninie

07 października 2018, godz. 21:14, 330 wyświetleń

Tylko remisem zakończył się wyjazdowy  mecz 10 kolejki w Uninie. Po meczu mamy spory niedosyt, gdyż bramkę na 2 - 2 straciliśmy w 90 minucie spotkania.....
Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Już po kilku minutach mogliśmy prowadzić 2 - 0, ale dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystał Mateusz Białek. W 14 minucie to gospodarze wyszli na prowadzenie po uderzeniu piłki głową przez napastnika gospodarzy. Jednak już w kolejnej akcji padło wyrównanie po tym jak Białek wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. W 25 minucie po przechwycie piłki na połowie przeciwnika i podaniu Piotra Cudnego bramkę strzela Czarek Majchrzak wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Do końca tej części gry posiadamy pełną kontrolę nad meczem i stwarzamy sobie kilka sytuacji 100%.Filip Jadacki i Białek nie wykorzystują sytuacji sam na sam a Mateusz Gliński lobujac bramkarza trafia w poprzeczkę. W pierwszych 45 minutach zespół bardzo dobrze zrealizował założenia taktyczne. Brakowało jedynie lepszej skuteczności.
Druga połowa w naszym wykonaniu była słaba. Graliśmy zbyt nerwowo, chaotycznie i niedokładnie. Przez to mecz się wyrównał a gospodarze z każdą minutą coraz lepiej sobie poczynali. Niestety w 90 minucie wykorzystali jeden z naszych błędów i z Unina przywozimy tylko 1 punkt.
Mamy nadzieję, że w kolejnych meczach poprawi się sytuację kadrową zespołu. W dniu dzisiejszym dysponowaliśmy bowiem bardzo wąską kadrą. Z różnych względów nie mogli zagrać Chukwuemeka, Wójcik, Dylewski, Sosnowski i Czeremuzynski.

Orzeł Unin - Mszczonowianka   2 - 2 ( 1 - 2 )
Bramki : Orzeł 14', 90' - Białek 15', Majchrzak 25

Skład : Leszczynski - Oglozinski, Jadacki Kacper, Marciniak, Gruszczyński - Cudny (78' Czarnecki), Janik, Gliński, Jadacki Filip (61' Pociech), Majchrzak - Białek