Remis z w-ce liderem

09 lutego 2019, godz. 21:58, 279 wyświetleń

Za nami kolejne spotkanie sparingowe, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Graliśmy dziś z Błonianką Błonie, obecnie trzecią drużyną z naszej ligi. Było to bardzo dobre spotkanie, z którego jesteśmy w pełni zadowoleni.

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:1 dla nas. Pierwsze 45 minut minęło zdecydowanie z przewagą dla nas. Dyrygowaliśmy grą, kreowaliśmy wiele akcji. Doskonale sprawdzili się również testowani zawodnicy, którzy świetnie odnajdują się w zespole.

Pierwszą bramkę zdobyliśmy po wzorowym dograniu Glińskiego w pole karne. Bramkę zdorbył zawodnik testowany w sytuacji sam na sam.

Druga bramka, również padła po skonstruowanej w fantastyczny sposób akcji indywidualnej.

Stracona bramka to ewidentny błąd naszej defensywny - musimy nad tym jeszcze pracować.

Na drugą połowę wyszliśmy w innym składzie, oraz z inną taktyką.

Trzecią bramkę dla naszego zespołu zdobył zawodnik testowany. Zaczęło się od świetnej wrzutki z prawej strony, zakończyło na perfekcyjnym uderzeniu z powietrza. Tzw. strzał nie do obrony.

Kolejne bramki straciliśmy kolejno po dobrej akcji Błonianki, oraz drugą po kolejnym błędzie defensywy.

Wzorowo wygląda jednak przygotowanie fizyczne naszego zespołu. Wyglądaliśmy bardzo dobrze pod względem biegowym. Świadczy to o pozytywnie przepracowanym okresie przygotowawczym.

Przebiegliśmy znacznie więcej niż przeciwnik. Widać również było "siłę w nogach". Świetnie sprawdzili się zarówno zawodnicy testowani jak i juniorzy. Szczerze mówiąc - byliśmy zespołem lepszym na boisku. Częste zmiany oraz inna taktyka miały niewątpliwe wpływ na końcowy wynik.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3.