Rezerwy: Bez punktów z Brwinowa

19 maja 2013, godz. 23:22, 268 wyświetleń

Naprzód Brwinów 1:0 Mszczonowianka

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Brwinowie podopieczni Arkadiusza Koźbiała zmierzyli się z miejscowym Naprzodem, któremu w rundzie jesiennej ulegliśmy 2:3.

Niestety fatalnie spotkanie rozpoczynają zawodnicy Mszczonowianki. Już w 2 minucie po błędzie jednego z naszych stoperów, napastnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam i sprytnie lobując Michała Le Minha nie daje mu szans na skuteczną interwencje. Mszczonowianka spokojnie i konsekwentnie szukała szans na wyrównanie. Pierw Tomasz Żygadło zdecydował się na strzał z ponad 25 metrów jednak w tej sytuacji dobrze zachował się golkiper z Brwinowa nie dając się zaskoczyć. Chwilę później Mateusz Olech dośrodkowuję piłkę z rzutu rożnego do której dochodzi Daniel Karwat i strzałem głową minimalnie chybia. Po pierwszych 45 minutach skromne prowadzenie Naprzodu.

Wraz z początkiem drugiej odsłony spotkania to gospodarze szukali okazji do podwyższenia wyniku jednak w naszej bramce dobrze spisywał się Le Minh. Najlepszą okazję na wyrównanie w 81 minucie miał Robert Miller ale jego strzał głową kapitalnie obronił bramkarz. Cztery minuty później zawodnik gospodarzy ogląda drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną za próbę wymuszenia rzutu karnego. W końcówce zawodnicy Brwinowa wyprowadzili kontratak, który zatrzymał Michał Le Minh broniąc strzał z 4 metra. W doliczonym czasie gry sędzia Trawiński wyrzuca z boiska Pawła Majewskiego za niebezpieczne zagranie.

Gol z 2 minuty rozstrzygnął o losach spotkania. Mszczonowianka po dobrym meczu przegrywa w Brwinowie 1:0. Mimo tej porażki utrzymujemy 11 miejsce w tabeli. W następny weekend rezerwy zmierzą się na wyjeździe z Guzovią Guzów. Więcej szczegółów dotyczących tego spotkania niebawem.