Rezerwy: Porażka z liderem

01 czerwca 2013, godz. 10:44, 279 wyświetleń

Rezerwy Mszczonowianki uległy liderowy A klasy grupy Warszawskiej - Piastowi Piastów 1:3. Niestety to już piąta porażka z rzędu...

Od początku spotkania swój styl narzuciła drużyna gości. Pierwszy groźny strzał padł w 10 minucie, kiedy to pomocnik Piasta technicznym uderzeniem trafił w poprzeczkę. W 24 minucie Mszczonowianka nie miała już tyle szczęścia. Składną akcje Piasta wykończył precyzyjnym strzałem Kowalkowski otwierając wynik meczu. Na odpowiedz podopiecznych Arkadiusza Koźbiała nie musieliśmy długo czekać. Niespełna 5 minut później na akcje lewą stroną boiska zdecydował się Kowalski dogrywając piłkę w pole karne do dobrze ustawionego Peczyńskiego, który strzałem z bliskiej odległości doprowadził do remisu. Piast mimo optycznej przewagi nie potrafił stworzyć zagrożenia pod bramką Kwiatkowskiego. W samej końcówce piłka po strzale Kustosza minęła lewy słupek bramki drużyny przyjezdnej. Do przerwy remis.

Druga odsłona meczu zaczęła się od mocnego uderzenia zawodników z Piastowa. Ponownie w roli głównej Kowalkowski, który płaskim strzałem z ostrego kąta zdobył drugą bramkę dla Piasta. Goście z każdą minuta coraz śmielej poczynali sobie na boisku w Mszczonowie. W 57 minucie Majewski uchronił Mszczonowiankę przed stratą kolejnej bramki, ofiarnie wybijając piłkę wślizgiem spod nóg zawodnika gości. Piast cały czas konsekwentnie atakował. W wielu dogodnych sytuacjach brakowało im skuteczności. W końcówce spotkania wynik meczu ustalił Wasilewski pięknym lobem z 16 metra nie dając szans Kwiatkowskiemu.

Niestety piąta porażka z rzędu stała się faktem. Czy następna kolejka w której zmierzymy się z Partyzantem Leszno będzie na przełamanie?