Rezerwy: Remis w Lesznie

09 czerwca 2013, godz. 10:49, 342 wyświetleń

W meczu 25 kolejki A klasy rezerwy Mszczonowianki zremisowały z Partyzantem Leszno 3:3. Bramki dla naszego zespoły zdobyli: Piotr Nawrocki, Rafał Dopierała i Arkadiusz Koźbiał.

Niestety mimo trzykrotnego prowadzenia w tym meczu nie udało się wygrać.

Groźniejsi byli od początku meczu piłkarze Mszczonowianki, których akcje wyprowadzane były z pomysłem. Główna w tym zasługa bardzo dobrze dysponowanego trenera pierwszego zespołu Rafała Dopierałę, który wzmocnił w tym meczy rezerwy. Efektem tego było prowadzenie do przerwy drużyny gości. Strzelcami bramek byli Nawrocki, który uderzył z wolnego z około 35 metrów. Gospodarze zlekceważyli to uderzeni nie ustawiając nawet muru. Autorem drugiej bramki był Dopierała, który dobił piłkę z 7 metrów odbitą przez bramkarza po strzale Migdała. Drużyna gospodarzy prowadziła prostą grę, która ograniczała się do długich zagrań na napastników. Druga połowa przyniosła dwie kontuzje w szeregach Mszczonowianki co niestety przełożyło się na przebieg spotkania. Zwłaszcza opuszczenie placu gry przez Majewskiego, który z racji wzrostu radził sobie dobrze z górnymi piłkami wpłynęło na konieczność roszad w ustawieniu drużyny Mszczonowianki. Mimo tego zawodnicy ambitnie walczyli w tej części meczu czego efektem była bramka zdobyta na 2:3 przez Koźbiała po składnym kontrataku i przytomnym zagraniu Karwata. Niestety niedługo goście cieszyli się z prowadzenia. Partyzant strzelił bramkę wyrównującą po rzucie rożnym.
"Wielkie słowa uznania należą się drużynie za ambitną walkę w tym ciężkim meczu. Szczególne podziękowania kieruję do trenera pierwszego zespołu - Rafała Dopierały, który w znaczący sposób wzmocnił rezerwy." -trener Arkadiusz Koźbiał.