Rezerwy: Trzecia porażka z rzędu

26 maja 2013, godz. 10:41, 313 wyświetleń

W sobotnie popołudnie rezerwy Mszczonowianki uległy na wyjeździe Guzovi Guzów 3:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Dariusz Peczyński.

Mecz rozpoczyna się bardzo dobrze dla drużyny Mszczonowianki, która już w 2 min. obejmuje prowadzenie. dobre dośrodkowanie z prawej strony Kowalskiego wykańcza technicznym uderzeniem Peczyński. Niestety długo nie trwała radość gości, bo już w 4 min. gospodarze wyrównują wykorzystując niefrasobliwość obrońców Mszczonowianki. W 27 minucie na strzał z 25 metrów decyduje się Olech, niestety dla strzelca piłka trafia w słupek. 32 minuta przynosi drugą bramkę drużynie Guzovi. Duży udział znów mają obrońcy Mszczonowianki przy straconym golu, tracąc piłkę przy wyprowadzaniu akcji.

Druga połowa to dominacja drużyny Mszczonowianki, która dążyła do wyrównania. W 52 min. Karwat nie trafia z 2 metrów po rzucie rożnym. Cztery minuty później po zagraniu z lewej strony wzdłuż bramki nie trafia w piłkę Seliga, do piłki dopada jeszcze Peczyński ale posyła piłkę wysoko nad poprzeczką. Guzovia dopiero w 62 min. przeprowadziła atak, który mógł zakończyć się bramką. Niestety ostatnie 10 minut to zdecydowanie lepsza gra Guzovi, która w 80 min. strzela trzeciego gola. Próby doprowadzenia do remisu powodują, że goście odkrywają się zdecydowanie co sprzyja gospodarzą, którzy co rusz stwarzają groźne sytuacje. Dobrze w tej części meczu spisuje się w bramce Kwiatkowski, który w trzech przypadkach ratuje Mszczonowiankę przed wyższą porażką. Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego kolejna porażka stała się faktem.