RLTM 00: gładka wygrana w Jaktorowie

28 maja 2014, godz. 11:32, 275 wyświetleń

W rozegranym 25 maja spotkaniu Regionalnej Ligi Trampkarzy Młodszych zespół Mszczonowianki pokonał w Jaktorowie tamtejszego Tura 9:3. Bramki dla podopiecznych Klaudiusza Stusińskiego zdobyli Robert Janusz 5 i Bartosz Bukowiecki 4

Już w 3 minucie błąd obrońców i bramkarza Tura wykorzystał Janusz, który otworzył wynik meczu efektownym lobem. W 10 minucie po zagraniu Janusza Bukowiecki podwyższył na 2:0. W 16 minucie ambitnie grający gospodarze wykorzystali moment samozadowolenia przyjezdnych i po strzale Kozłowskiego Mszczonowianka prowadziła już tylko 2:1. W 29 minucie kolejny raz szkolny błąd popełniła linia defensywna miejscowych, którą wykorzystał Janusz, ustalając wynik do przerwy na 3:1 naszego zespołu.

Tuż po wznowieniu gry w drugiej części meczu 4 gola dla mszczonowian zdobył Bukowiecki, a w 46 minucie (gra się 2x35 minut) ten sam piłkarz dobił uderzenie Janusza i w bardzo szybkim tempie podopieczni Klaudiusza Stusińskiego prowadzili już 5:1. W 48 minucie kolejny błąd obrony Tura skończył się bramką Bukowieckiego i było 6:1. Mimo niekorzystnego wyniku Tur nie składał broni i w 51 minucie po rożnym Gasika Sitarz po raz drugi pokonał golkipera mszczonowskiej drużyny. Goście bardzo szybko odpowiedzieli bramką na 7:2 - w 54 minucie po zagraniu Bukowieckiego piłkę do siatki skierował Janusz. W 58 minucie Bukowiecki strzelił ósmą bramkę, a w 65 minucie trzeciego gola dla miejscowych zdobył Paradowski (8:3). Ostatecznie rezultat spotkania na 9:3 dla gości ustalił Janusz.

Skład Tura: Stasiewicz, Gasik, Paradowski, Kozłowski, Sadowski, Stegienko, Wojciechowski, Kamiński, Skolimowski(35’Słapiński), Kopeć, Sitarz

Skład Mszczonowianki: Sobol, Jakubczak, Wiśniewski, Czarnecki, Kwiatkowski, Wacławek, Rużyk(59’Osuchowski), Szymanowski, Olborski(35’Kociszewski), Janusz, Bukowiecki.