Rocznik 2003 najlepszy w Nasielsku

22 lutego 2017, godz. 19:20, 242 wyświetleń

Drużyna Mszczonowianki z rocznika 2003 wygrała rozegrany w Nasielsku halowy turniej piłki nożnej.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn, niestety dwie ekipy nie dojechały, dlatego organizatorzy zdecydowali, by zawody rozegrać systemem każdy z każdym, a mecze trwały po 10 minut.

Pierwsze spotkanie nasz zespół rozegrał z drużyną Goliata i wygrał 2:1 po golach Przybyła i Szymańskiego. W drugim mszczonowianie zmierzyli się się z I zespołem gospodarzy - Żbikiem Nasielski i ten mecz również zakończył się wygraną podopiecznych Damiana Pociecha 3:1.

Kolejnym rywalem był drugi skład Żbika, rozbity przez Mszczonowiankę 5:1, a równie gładko poszło z zespołem Mazovii 3:0. Wygrana na zakończenie zawodów z ekipą Mewy sprawiła, że mszczonowianie skończyli turniej z kompletem punktów i zasłużenie wywalczyli puchar za końcowe zwycięstwo.

Podczas zawodów rozgrywane były również konkurencje indywidualne - najlepszy w "Turbokozaku" (strzał w poprzeczkę, strzał z połowy boiska, żonglerka) okazał się Jakub Przybył z Mszczonowianki, który wyjazd do Nasielska będzie wspominał wyjątkowo dobrze, bo na koniec odebrał również nagrodę dla najlepszego strzelca turnieju (7 bramek).