Rocznik 2003: remis z "Traktorkami"

14 kwietnia 2015, godz. 14:49, 284 wyświetleń

Mszczonowianka 2003 po bardzo emocjonującym meczu zremisowała z Ursusem II Warszawa.

Podopieczni trenera Bartłomieja Czarneckiego do przerwy remisowali z „Traktorkami”  1:1. Początek spotkania nie był udany dla gospodarzy. Już w 10 min meczu gracz z Ursusa pięknym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania.  Nie podłamało to zawodników ze Mszczonowa i tuż przed końcem pierwszej połowy Jakub Przybył doprowadził do wyrównania.

Druga połowa nie przyniosła bramek, ale na brak emocji miejscowi kibice nie mogli narzekać. W dogodnych sytuacjach stawali m.in. Jakub Przybył, Mateusz Adamczyk oraz Jakub Momot, lecz brakowało postawienia "kropki nad i". Trzeba odnotować, że drużyna gości też miała swoje okazje, ale dobrze dysponowany Dawid Wacławek nie dał po raz drugi się pokonać. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.

- Chłopcy stanęli na wysokości zadania, a do zwycięstwa zabrakło odrobiny szczęścia i skuteczności. Postawa wielu zawodników cieszy, bo pokazała, że mamy wyrównaną grupę. Cieszy również fakt, że wszyscy chłopcy mogli zaprezentować swoje umiejętności  – podkreśla B.Czarnecki.

Mszczonowianka 1-1 Ursus II Warszawa

Bramka: Jakub Przybył

Skład: Dawid Wacławek, Jakub Cyrkanowicz, Igor Todorović, Mateusz Adamczyk, Jakub Wiśniewski, Jakub Momot, Kacper Szymanowski, Karol Wijatyk, Jakub Przybył Kpt Hubert Dobrzyński, Karol Wiśniewski, Kacper Stusiński, Filip Kociszewski, Wiktor Wojtczak.