Rocznik 2003 wygrał z UKS Ołtarzew

26 września 2016, godz. 18:03, 327 wyświetleń

Mecz rozgrywany w Ożarowie Mazowieckim zaczął się dla mszczonowian źle, bowiem jako pierwsi stracili bramkę, ale na szczęście szybko zdołali odpowiedzieć i w ciągu kilku minut, za sprawą Wojtczaka i Szymańskiego Mszczonowianka wyszła na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali wyrównać, ale po zmianie stron na boisku dominowali już podopieczni Damiana Pociecha.

W drugiej połowie nasz zespół dłużej utrzymywał się przy piłce, lecz nie potrafił wypracować sobie sytuacji bramkowych, a goście nie byli w stanie sforsować naszej linii obrony. W końcu jednak po wielu trudach udało się Mszcznowiance dopiąć swego, po znakomitym podaniu Szymanowskiego na listę strzelców po raz drugi wpisał się Szymański i było 3:2. Czwartą bramkę zdobył Sielski po dobrym dośrodkowaniu Wojtczaka, a wynik ustalił Wojtczak, wykorzystując prostopadłe zagranie Wiśniewskiego.