Rocznik 98: Wysoka przegrana z Agrykolą

20 maja 2014, godz. 11:30, 298 wyświetleń

Piłkarze Mszczonowianki z rocznika 98’ rozegrali kolejny mecz ligowy. Rywalem był silny zespół Agrykoli Warszawa.

Początek meczu był bardzo wyrównany. Obie ekipy tworzyły okazje pod bramką rywala. W końcu w 15 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Mszczonowianie ze zdwojoną siłą atakowali bramkę przeciwnika, niestety bezskutecznie. W 35 minucie rzut wolny na bramkę zamienił napastnik Agrykoli. Do przerwy 2:0 dla stołecznego zespołu.

Nasza drużyna przystąpiła do drugiej części spotkania z jeszcze większym animuszem i już w 50 minucie, po indywidualnej akcji bramkę zdobył Mateusz Czerwiński. Mszczonowianie uwierzyli w możliwość odrobienia strat. Niestety, otwarta gra sprawiła, że nasza ekipa nadziała się na serię groźnych kontr, które zakończyły się kolejnymi bramkami dla miejscowych. I tak z wyniku 2:1 w kilka minut zrobiło się 5:1.

Mszczonowianka: Kamil Kusik - Przemek Majewski, Igor Czeremużyński, Damian Samoraj, Krystian Cymerman, Adrian Rogulski, Mateusz Mogielnicki, Maciek Jasiński, Sebastian Cymerman, Mateusz Czerwiński, Konrad Koziarski. Rez.: Patryk Olesiński.