Seniorzy wciąż w dobrej formie

18 lutego 2023, godz. 19:19, 297 wyświetleń

W rozegranym w sobotę 18 lutego w swoim 5 spotkaniu kontrolnym zespół Mszczonowianki pokonał w Żyrardowie grających w Betcris IV lidze łódzkiej piłkarzy Zrywu Wygoda 7:1.Bramki dla podopiecznych Macieja Tataja zdobyli: Jakub Grzeszak 2, Patryk Kubicki 2, Sebastian Czapa, Damian Pociech i Patryk Obiała.

Sparing ze Zrywem Wygoda miał potwierdzić, że drużyna Mszczonowianki uzyskuje coraz lepsze zgranie a treningi pod wodzą Macieja Tataja dają efekty. Tak też było i w tym meczu, gdzie podobnie jak w środowej rywalizacji z Gromem, tak i tu, pokazali wysoką skuteczność. rozstrzygając losy tej rywalizacji już w pierwszej połowie.  Po przerwie mszczonowianie dołożyli jeszcze trzy trafienia i dzięki temu wygrali ten mecz 7:1. W najbliższą sobotę podopieczni Macieja Tataja rozegrają swój szósty mecz kontrolny. Tym razem z LKS-em Chlebnia. Spotkanie to odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim.

Skład Mszczonowianki: Daniel Leszczyński, Mateusz Siodoś, Wojciech Gorczyca, Łukasz Brzozowski, Piotr Petasz, Michał Janik, Sebastian Czapa, Damian Chełmiński, Jakub Przybył, Jakub Grzeszak, Damian Pociech, Krzysztof Kozaczuk, Leon Falecki, Jakub Łukasiak, Konrad Szkopiński, Piotr Wójcik, Patryk Obiała, Szymon Kiewel i 4 zawodników testowanych

Skład Zrywu: Sebastian Ostrowski, Rafał Wach, Bartosz Wojciechowski, Bartosz Broniarek, Krystian Rutkowski, Tomasz Wudkiewicz, Igor Tomaszewski, Michał Świdrowski, Krystian Kruk, Rafał Bogus, Bartosz Wudkiewicz, Bartosz Tomaszkiewicz, Roman Periżok, Hubert Kania, Wojciech Guzek, Jakub Będor, Damian Kozieł, Damian Szczepański, Radosław Kuciński

Mszczonowianka - Zryw Wygoda 7:1(4:1)

bramki:Jakub Grzeszak - 2, Patryk Kubicki - 2, Damian Pociech, Sebastian Czapa, Patryk Obiała - Mszczonowianka;