Skromna wygrana z LKS Chlebnia

27 lutego 2015, godz. 14:45, 280 wyświetleń

Mszczonowianka pokonała 2:1 występujący w Lidze Okręgowej LKS Chlebnia.

Spotkanie miało dość wyrównany przebieg i dużo w nim było niedokładności z obu stron. Prowadzenie objęła Mszczonowianka po strzale Damiana Pociecha, który wykorzystał zamieszanie i odbitą piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Stały fragment gry przyniósł również wyrównanie zespołowi z Chlebni - po centrze z rzutu wolnego, nasi obrońcy zachowali się zbyt biernie i Mateusz Czarnecki musiał sięgnąć po piłkę do siatki.

Po przerwie Mszczonowianka zaczęła grać nieco lepiej i to przyniosło jej powodzenie w postaci bramki Bartłomieja Czarneckiego, który wykończył dobrą, zespołową akcję.

Około 70 minuty na boisku pojawiło się kilku juniorów Mszczonowianki z rocznika 1996 i dla większości z nich był to pierwszy kontakt z pierwszym zespołem. Młodzież spisała się dobrze, wprawdzie drużyna Chlebni uzyskała lekką przewagę optyczną, ale bramki zdobyć nie zdołała i wynik 2:1 utrzymał się do końcowego gwizdka.

- Było to dla nich z pewnością cenne doświadczenie, aby przetrzeć się w piłce seniorskiej i trzeba przyznać, że wypadli całkiem przyzwoicie na tle wymagającego przeciwnika - podsumował trener Dariusz Cackowski.

LKS Chlebnia - Mszczonowianka 1:2 (1:1)

Skład: Czarnecki M. (46' Kwiatkowski), Pakos, Pastewka, zawodnik testowany, Łopata (46' Czarnecki P.), Jakóbiak Przemysław, Pociech, Siwirski, Łojszczyk, Jakóbiak Paweł, Czarnecki B. Rez. : Romaszewski, Dąbrowski, Urynowicz, Cackowski, Burchacki K., Burchacki B.