17 lutego 2019, godz. 22:00, 273 wyświetleń

Trwa jeszcze faza przygotowań do sezonu.

W sobotę, 16-go lutego rozegraliśmy spotkanie sparingowe z Bronią Radom.

Jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego. Za nami szereg ciężkich, fizycznych treningów, które z pewnością piłkarze odczuwają.

W pierwszej połowie mieliśmy trochę problemów z ustawieniem. Piłkarze z Radomia lepiej utrzymywali się przy piłce i stwarzali więcej szans.

Dwie bramki straciliśmy po błędach indywidualnych. Do szatni, po pierwszy 45 minutach schodziliśmy przegrywając 2:0.

Na drugą połowę wyszliśmy zmobilizowani i lepiej ustawieni. Częściej dochodziliśmy do piłki. Zaowocowało to bramką strzeloną przez Filipa Jadackiego.

Mieliśmy również kilka niewykorzystanych akcji, m.in. w ostatniej minucie meczu, bramkę na remis mógł zdobyć zawodnik testowany, jednak bramkarz Broni Radom zdołał obronić.
Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu. Niestety błędy indywidualne sprawiły, że straciliśmy dwie bramki.

Przez kolejne dwa tygodnie będziemy kontynuowali ciężki trening, oraz doskonalili umiejętności gry taktycznej, które do tej pory nie były ćwiczone.