Szydłowianka 0-2 Mszczonowianka

04 listopada 2012, godz. 14:29, 248 wyświetleń

Sobotni wyjazd do Szydłowca był dla Naszego zespołu bardzo ważny. Ostatnie mecze naszego zespołu nie wyglądały najlepiej. Brak skuteczności i porozumienia między zawodnikami sprawił że straciliśmy kilka cennych punktów, czego rezultatem była strata lidera IV ligi. Wyjazd do Szydłowca był dla nas udany. Pokonaliśmy miejscową Szydłowiankę 0-2. Przejęliśmy inicjatywę od samego początku. W 16 min. wychodzimy na zasłużone prowadzenie. Strzał z 18 metrów wprawdzie broni bramkarz gospodarzy ale, dobitki z 5 metrów Łukasza Kakietka już nie. Po zdobyciu gola nasza przewaga uwidoczniła się jeszcze bardziej. Stwarzaliśmy coraz więcej akcji pod bramką Szydłowianki,. W 29 minucie podwyższamy wynik spotkania na 0-2. Strzelcem gola zostaje jaskólski Tomasz, który po inwidualnej akcji pokonuje bramkarza z Szydłowca. Do końca pierwszej połowy graliśmy już bardzo spokojnie , kontrolując wynik spotkania. Druga połowa była dość wyrównana z obu stron. Zespół z Szydłowca próbował zdobyć kilkakrotnie gola kontaktowego ale nasza obrona w tym spotkaniu nie zawodziła. Do końca spotkania kontrolowaliśmy wynik grając mądrze i szanując piłkę. Nie zdołaliśmy już podwyższyć wyniku spotkania i mecz zakończył się wynikiem 0-2.  Bardzo dobre spotkanie rozegrał Tomasz Jaskólski który strzelił gola i wypracował dużo groźnych akcji pod bramką Szydłowianki.

Zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu na pewno podbuduje morale zespołu, po nie do końca udanych poprzednich meczach. Przed nami bardzo trudny mecz na własnym stadionie. 10 Listopada o godzinie 12:30 naszym rywalem będzie lider IV ligi Pilica Białobrzegi, jednego z faworytów do awansu.

"Cieszy zwycięstwo ale również dobra gra mojej drużyny (zwłaszcza do przerwy). Zadowolony jestem z moich piłkarzy gdyż nie załamują się ostatnimi niepowodzeniami i w trzech ostatnich spotkaniach grają dobry futbol. Pozdrawiam Rafał Dopierała."

Skład zespołu: Osiński- Pastewka, Gołka, Sielski, Łojszczyk - Łopata (60 min. Jankowski). Bogołębski, Ciesielski (60 min. Mitrowski), Skórzyński (90 min. Migdał) - Jaskólski, Kakietek (85 min. Lasota)