Trampkarze Młodsi: klęska w meczu z liderem

11 czerwca 2014, godz. 11:34, 288 wyświetleń

Bardzo wysokiej porażki z liderem RLTM Pogonią Grodzisk Mazowiecki doznali trampkarze młodsi Mszczonowianki (rocznik 2000).

Losy spotkania rozstrzygnęły się już do przerwy, bowiem Pogoń prowadziła 4:0, ale po zmianie stron było jeszcze gorzej i lider zaaplikował podopiecznym Klaudiusza Stusińskiego kolejnych 7 bramek. W sumie skończyło się wynikiem 11:0 dla grodziszczan. Najlepszą okazję do zdobycia bramki honorowej miał jeszcze przed przerwą Rużyk, jednak przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Skład Pogoni: Zygier, Leszczyński(35’Sokołowski), Sieczko, Skorupa(50’Paćko), Przyżycki(35’Masłowski), Gasik(35’Godlewski), Szymańczak, Jarmulski, Misiak, Gruzd(35’Albert Wiśniewski), Jaremczuk(50’Patynowski)

Skład Mszczonowianki: Badyński, Jakubczak, Czarnecki, Aleksy Wiśniewski, Kwiatkowski, Sobol, Szymanowski(58’Osuchowski), Rużyk(47’Kuran), Olborski, Janusz, Bukowiecki.