Trampkarze Młodsi: Osuchów lepszy w małych derbach gminy

03 czerwca 2014, godz. 11:33, 394 wyświetleń

Małe derby gminy Mszczonów w Regionalnej Lidze Trampkarzy Młodszych przebiegały pod dyktando LKS Osuchów, choć do przerwy było tylko 1:2, bowiem na dwie bramki gości w 30 minucie skutecznie odpowiedział Bukowiecki.

Niestety, po przerwie mecz stał się jednostronnym widowiskiem, goście z Osuchowa bezlitośnie wypunktowali nasz zespół, aplikując mu w II połowie kolejne 4 bramki.

Skład Mszczonowianki: Badyński, Jakubczak, Czarnecki, Wiśniewski, Mogielnicki (58’ Żółtowski), Kwiatkowski, Wacławek (62’ Szymanowski), Borowiec (65’ Rużyk), Olborski, Janusz, Bukowiecki

Skład LKS-u Osuchów: Michalak, Skoneczny, Pawlak, Kustosz, Szczepański, Osiński, Konrad Wojtyniak, Damian Wojtyniak, Kosowski, Maciszewski(58’Makowski), Wasilewski