Trenerski dwugłos

10 kwietnia 2021, godz. 18:53, 266 wyświetleń

Przedstawiamy Państwu opinie szkoleniowców po dzisiejszym spotkaniu Mszczonowianka - Pogoń II Siedlce

Paweł Jakóbiak – trener Mszczonowianki: Zespół przyjezdny przyjechał i skupił się na głębokiej defensywie ustawionej już na 20 metrze. Udało im się raz skutecznie skontrować i zdobyli przy tym bramkę. My z kolei bardzo chcieliśmy, byliśmy bardzo zaangażowani. Zabrakło Nam ostatniego podania, bo ilość stworzonych sytuacji w bocznym sektorze, gdzie wprowadzamy i próbujemy dograć piłkę, a tam nie ma komu, albo jest za dużo zawodników i mało miejsca. Zabrakło Nam cierpliwości, ponieważ 90 minut graliśmy w ataku pozycyjnym. Zespół bardzo chciał tą bramkę strzelić. Myślę, że gdybyśmy ją zdobyli to zupełnie inaczej ten mecz by wyglądał. Niestety nie zrobiliśmy tego. Przegrywamy 0:1. Niestety inauguracja jest dla Nas nie za wesoła ale nie pozostaje Nam nic innego jak tylko trenować i w środę się odbić.

Damian Guzek – trener Pogoni: Remis na pewno brał bym w ciemno. Mamy bardzo młody zespół, który tak naprawdę uczy się dopiero seniorskiej piłki. Mamy problemy treningowe. Mieliśmy raptem 2 treningi przez tą przerwę spowodowaną pandemią koronawirusa. Przyjeżdżając tutaj nastawiliśmy się tutaj od razu na grę w defensywie i czekanie na kontry. Jedna z nich Nam się udała , strzeliliśmy bramkę. Przy lepszym rozegraniu moglibyśmy jeszcze wyprowadzić 2-3niezłe akcje. Generalnie gratuluję moim chłopakom, ponieważ zostawili mnóstwo serca i zdrowia. Tak jak wspomniałem są to w większości chłopcy mający po 17, 18 lat w dodatku 3 starszych. Chwała im za niesamowite zaangażowanie na boisku.