KS Mszczonowianka

Trenerski dwugłos

05 maja 2021, godz. 22:53, 218 wyświetleń  

Rozmiar tekstu: A A A

Przedstawiamy Państwu pomeczowe wypowiedzi trenerów obydwu drużyn Pawła Jakóbiaka i Roberta Stelmacha

Paweł Jakóbiak – trener Mszczonowianki: Jestem pełen uznania dla Naszych chłopaków, ponieważ w ostatnim kwadransie zagrali w 10-cio osobowym składzie. Zagraliśmy dzisiaj na dużym zaangażowaniu wkładając również dużo serca. Moi podopieczni pokazali, że są to prawdziwi faceci. Możemy dzisiaj ja jako trener, kibice być dumni. Odnośnie meczu to przysnęliśmy w pierwszych 15 minutach. Daliśmy się zaskoczyć później udało Nam się odrobić tę stratę.Podobnie zdarzenie miało miejsce w drugiej połowie. Myślę, że przez godzinę gry byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, który ma pomysł na grę i wie jak ma go zrealizować. Chciałbym pogratulować moim chłopakom zdobycia tego jednego punktu, bo z przebiegu całego spotkania na pewno na niego zasłużyli.

Robert Stelmach- trener Mazovii: Bardzo dużo w tym meczu się działo. Uważam, że byliśmy nieznacznie lepszą drużyną. Na pewno mieliśmy dużo więcej sytuacji bramkowych i to takich bardzo dobrych, ponieważ jeżeli mamy okazję 2 na 1, 3 na 1 do pustej bramki i nie możemy strzelić, to później to się mści. Czy był rzut karny w samej końcówce spotkania? Z mojej perspektywy ocenił bym, że nie. Zawodnik Mszczonowianki dał pretekst sędziemu, przewrócił się. Tak naprawdę powinniśmy zamknąć ten mecz dużo wcześniej i nie było by takiego problemu, bo mieliśmy ku temu bardzo dużo sytuacji i na własne życzenie ten mecz zremisowaliśmy.


Komentarze

Twój nick: WYŚLIJ

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.


Brak komentarzy.