Udany początek rezerw

28 sierpnia 2022, godz. 21:16, 156 wyświetleń

W niedzielę 28 sierpnia oficjalnie po 6 latach do rozgrywek wróciła druga drużyna Mszczonowianki. W swoim inauguracyjnym spotkaniu podopieczni Macieja Kleczko pokonali w Oborach drużynę K.S Wilanów 2:1. Premierowe bramki zdobyli: Przemysław Witecki i Maciej Maciszewski

Spotkanie od początku było wyrównane ale to drużyna Mszczonowianki w 35 minucie znalazła sposób na zespół gospodarzy i dzięki temu do przerwy prowadziła 1:0. Po przerwie zespół z Warszawy dążył do odrobienia strat aż w końcu im się to udało i mieliśmy remis 1:1. Podopieczni Macieja Kleczko ostatecznie się nie załamali i w 75 minucie po strzale Macieja Maciszewskiego przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Mszczonowianki 2:1. Następne spotkanie drużyna rezerw zagra u siebie z SRS Zamienie.

Skład Mszczonowianki: Krzysztof Tokarski, Maciej Jasiński, Mateusz Adamczyk (70' Jakub Jaczewski), Filip Kalina, Jakub Pelc, Dominik Kocz, Wiktor Wojtczak (60' Bartosz Szymański), Wiktor Liszewski, Jakub Wiśniewski(65' Mateusz Mariański), Maciej Maciszewski, Przemysław Witecki, Mateusz Janus

KS City Wilanów - Mszczonowianka II 1:2 (0:1)

bramki dla Mszczonowianki: Przemysław Witecki, Mateusz Maciszewski

żółte kartki: Dominik Kocz -2

czerwona kartka: Dominik Kocz - za 2 żółte