Ulubiony wynik Mszczonowianki - 3:2

23 lutego 2014, godz. 11:20, 270 wyświetleń

Wyjątkowo upodobali sobie wynik 3:2 piłkarze Mszczonowianki tej zimy. W takim stosunku pokonali w sobotę Mazura Karczew.

Dla Mszczonowianki było to trzecie zwycięstwo 3:2 w ostatnich 4 spotkaniach. Rozgrywany w Józefowie sparing lepiej zaczęli gracze Mazura, którzy prowadzili już 2:0, ale jeszcze przed przerwą rozmiary porażki zmniejszył Nowak, a w II połowie mszczonowianom udało się odwrócić losy meczu dzięki dwóm kolejnym bramkom Łojszczyka i Białka.

- Cieszy walka i zaangażowanie mojego zespołu - powiedział trener Rafał Dopierała. - To był twardy mecz z trzecioligowcem, na boisku dochodziło do ostrych starć i dobrze, że skończyło się bez poważnych urazów. Przespaliśmy początek spotkania, ale udało się wyjść z opresji, choć w meczach ligowych wolałbym uniknąć takich sytuacji.

Mazur Karczew - Mszczonowianka 2:3 (2:1)

Mszczonowianka: Kwiatkowski - Skórzyński,Nawrocki, Cackowski, Mitrowski(46' Darnowski) - Dobski (46' Ciesielski), Bogołębski, Łopata, Nowak (65' F. Kustosz) - Dębowski (46' Białek), Łojszczyk.