W sobotę z Ursusem
05 czerwca 2025, godz. 16:57, 231 wyświetleń

W najbliższy weekend odbędą się spotkania 33 kolejki Warszawskiej Syty Król IV ligi mazowieckiej, w której najciekawiej zapowiadają się spotkania drużyn walczących o bezpośredni awans do Betclic III ligi; Talent – Troszyn, Błonianka – Mazovia a także derby Warszawy pomiędzy Hutnikiem a Weszło. Ciekawie powinno być też w meczu dwóch drużyn walczących o utrzymanie, w którym Tygrys podejmie Józefovię. Nas jednak będzie interesowało to, co wydarzy się w Żyrardowie, gdzie Mszczonowianka podejmie Ursusa Warszawa.
Przed startem rundy wiosennej wszyscy myśleli, że pojedynek Mszczonowianki z Ursusem będzie to jedno z najciekawszych spotkań, ponieważ oba zespoły należały do ścisłej czołówki ligi albo w górnej połówce ligowej tabeli. Tymczasem wielki pech i spadek formy jaki zanotowała drużyna obecnie prowadzona przez Bartłomieja Walewskiego sprawił, że ta drużyna mimo wysiłków i niezłej gry jest w większości spotkań dostarczycielem punktów, dlatego w tym spotkaniu faworytem będzie drużyna stołeczna.
Teraz wszyscy związani drużyną ze Mszczonowa jak to w każdym meczu będą liczyć na dobrą grę, która przełamie po raz kolejny złą serię i da podstawy do pozytywnego zakończenia sezonu i dobry nastrój przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego. Przekonamy się o tym w najbliższą sobotę 7 czerwca. Początek meczu Mszczonowianka – Ursus Warszawa zaplanowano na godzinę 13:00.
Komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. KS Mszczonowianka nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Brak komentarzy.